Наши товары

О нас


Видеогалерея

Полезно знать

Статьи

Дитячі майданчики

Сучасні вуличні тренажери Фастов

Спеціалізовані вуличні тренажери зі змінною системою навантаження у міському парку Фастова встановлені відділом з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради. Про це повідомив депутат Фастівської міської ради Максим Половко.

Рівень навантаження тренажеріа регулюється з допомогою спеціальних дисків 5 та 10 кг, які переміщаються по направлюячій всередені конструкції.

Тренажери відрізнаються від звичайних вуличних тренажерів тим, що тренування проходить не за рухунок власної ваги, а з допомогою певного навантаження, яке обирається встановленими дисками, що йдуть в комплекті з кожним тренажером.

Таким чином у Фастові відкриваються нові можливості для вуличних занять: не тільки підтримувати фізичну форму, а й проводити повноцінні силові тренування під відкритим небом!

На майданчику обладнано десять різних тренажерів для всіх груп м’язів. Незабаром також планується обладнати майданчик покриттям для комфортніших тренувань.

Цей спортивний майданчик у міському парку імені Гагаріна назвали на честь «Героїв Чернобиля» в пам’ять про подвиг наших земляків.